Rovaniemen Reumayhdistys » Yhdistyksen toimihenkilöt 2017

Yhdistyksen toimihenkilöt 2017

4.1.2017

Puheenjohtaja
Pauli Niemelä
Puhelin: 0400 949 070
Sähköposti: paulinieme@gmail.com

Varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja
Jarmo Junkkara
Puhelin: 040 551 6135
Sähköposti: jarmo.junkkara@gmail.com

Sihteeri
Taina Vasara
Puhelin 040 774 9943
Sähköposti: taina.vasara@gmail.com

Jäsenasiat
Jarmo Junkkara
Puhelin: 040 551 6135
Sähköposti: jarmo.junkkara@gmail.com
Seija Mustonen
Puhelin: 0400 393 365
Sähköposti: seihanne@gmail.com

Tiedottajat
Taina Vasara (lehdet)
Puhelin 040 774 9943
Sähköposti: taina.vasara@gmail.com
Teemu Alajärvi (Facebook)
Puhelin: 040 580 7452
sähköposti: teemu.alajarvi@gmail.com
Jarmo Junkkara (www-sivut)
Puhelin: 040 551 6135
Sähköposti: jarmo.junkkara@gmail.com

Liikuntavastaava
Teemu Alajärvi
Puhelin: 040 730 5508
sähköposti: teemu.alajarvi@gmail.com

Kaisa Mattila
Puhelin: 040 833 4797
sähköposti: kaisa.mattila@gmail.com

Pauli Niemelä
Puhelin: 0400 949 070
sähköposti: paulinieme@gmail.com

Palveluasiamies, Kokemuskouluttaja
Kuntoutusasiat
Iiris Hiukka
Puhelin: 0400 428 025, 016 3281 (työ)
Sähköposti: iiris.hiukka@gmail.com

Fibromyalgiajaosto
Pauli Niemelä
Puhelin: 0400 949 070
Sähköposti: paulinieme@gmail.com


Sjögrenjaosto ja SLE-yhteyshenkilö
Maire Vesanen
Puhelin: 040 774 1970
Sähköposti: maire.vesanen@gmail.com

 

Reumanuorten ja lasten yhteyshenkilö
Taina Hiukka (Kangas)
Puhelin: 040 763 7572
Sähköposti:taina.hiukka@brillet.fi

Teemu Alajärvi
Puhelin: 040 580 7452
Sähköposti:teemu.alajarvi@gmail.com

 

Tapahtumavastaavat
Iiris Hiukka, puhelin: 0400 428 025
Taina Vasara, puhelin: 040 774 9943
Kaisa Mattila, puhelin 040 833 4797

Käsityökerho
Seija Mustonen
Puhelin: 0400 393 365
Sähköposti: seihanne@gmail.com

Marjatta Pekkinen
Puhelin:
Sähköposti:

 

 

 

 

 



© Rovaniemen Reumayhdistys ry 2010.